TecirLab Hakkında

TecirLab Hakkında

biz kimiz?

Tecir Laboratuvar Kimyasal ve Sarf Ürünleri Ltd. Şti. 2015 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlayan bir laboratuvar kimyasalları, sarf malzemeleri ve cihazları tedarik ve satış firmasıdır. Kimya ve laboratuvar sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimimizle, kazandığımız bilgi birikimini hayata geçirerek müşterilere en üst düzeyde hizmet sunma amacı gütmekteyiz.

Tecir, laboratuvar cihazları ve sarf malzemeleri konusunda uluslararası temsilciliklere sahip, dünya pazarındaki hızlı değişimlere ayak uydurarak varlığını sürdürmeyi hedefleyen bir kuruluştur. Müşteri beklentileri sürekli gelişirken, teknolojinin değişimine ayak uydurarak ihtiyaçlara cevap verme konusunda kararlıdır.

Firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışa sahiptir. Müşteri görüşlerine ve önerilerine her zaman açık olan Tecir Laboratuvar, en yüksek kalitede hizmet sunma amacında olup bu hedefe ulaşmak için taviz vermemektedir.

Deneyimli ekibi ile işine odaklanan Tecir Laboratuvar Kimya, Türkiye'nin her iline güvenilir bir şekilde ürünleri ulaştırmaktadır. Amacımız, sektörü daha ileriye taşıyarak sizlere daha iyi hizmet sunmak ve bu süreçte güzel günlerin keyfini birlikte yaşamaktır.
Para Birimi
Canlı Destek
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?