Sepet

Hakkımızda

Bizler Tecir laboratuvar Kimya firması olarak;  Laboratuvar Kimyasalları  Sarf  Malzemeleri  ve  Cihazları tedarik ve satışını yapan bir kurumuz.

Tecir Laboratuvar Sarf Malzemeler Ltd. Şti. olarak firmamız 2015 yılında İstanbul'da faaliyetlere başlamıştır. Uzun yıllar kimya ve laboratuvar sektörüyle yakından ilişki içerisinde olup, kazandığımız deneyimleri hayata geçirmek ve sizlere  bu alanda en iyi hizmetleri  vermek üzere  karşınızdayız.

Tecir Kimya laboratuvar cihazları ve sarf malzemeleri konusunda, yurt dışı temsilcilikleri olan her alanda kendini gösteren ve hızlı değişimin yeniden şekillendiği dünya pazarında var olmayı hedefleyen artan ve gelişen müşteri beklentileri ile değişen ve gelişen teknolojiyle ihtiyaçlara cevap verme azmindedir.

Siz müşterilerimizin görüşlerine ve fikirlerine her zaman açık ve sizlerden gelen önerileri değerlendiren bir yapıya sahip olan firmamız, en iyi şekilde hizmet sunmak kaliteden hiç bir şekilde taviz vermeden müşteri memnuniyetine özen göstermek firmamızın kurallarındandır.

Firmamız işine yoğunlaşan, deneyimli ekibi ile tüm bilgi birikimi ve gücünü İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin 81 iline en güvenilir şekilde ürünlerinizi teslim etmektedir.


Amacımız bu sektörü daha ileriye daha güzel günlere taşımak ve bu süreçte sizlere de  hizmet etmek istemektir.